Spôsoby doručenia

 • 1. DODANIE NA ADRESU:
 • Štandardný tovar - váha do 10kg:

  a, kuriér - SLOVENSKÝ DORUČOVACÍ SYSTÉM, s.r.o. (SDS) na Vami zvolenú adresu. Cena prepravy závisí od hmotnosti Vašej objednávky.
  Cena s dobierkou 6,5 €, cena bez dobierky 5,5 € (platba vopred na náš účet).

  b, Packeta - na Vami zvolené výdajné miesto. Cena s dobierkou 4,7€, cena bez dobierky 3,9€ (platba vopred na náš účet).

  Väčší tovar s hmotnosťou nad 10kg:
  Prepravu zabezpečuje kuriér - Slovenský doručovací systém (SDS). 
  Pri objednávke tovaru na prenájom (kyslíkový koncentrátor) s váhou cca 16,5 kg, je účtovaný poplatok, ktorý zahŕňa už aj spiatočnú dopravu na našu prevádzku po ukončení Vášho nájmu.
  Cena s dobierkou je 32€, bez dobierky 30€ (platba vopred na náš účet).
  Tovar je prepravovaný na palete, ktorú je potrebné si počas prenájmu uschovať. Po ukončení nájmu je potrebné kyslíkový koncentrátor umiestniť na paletu a poriadne ho upevniť a ubezpečiť sa, že sa prístroj nemôže cestou nijako poškodiť.

  Spoločnosť SLOVENSKÝ DORUČOVACÍ SYSTÉM, s.r.o. (SDS) Vám doručí Vašu zásielku už nasledujúci pracovný deň po odoslaní z nášho skladu. Bude Vás tiež informovať prostredníctvom SMS alebo emailom o prevzatie a doručovanie zásielky. Ak nebudete na adrese zastihnutý, môžete si nechať zásielku ešte raz opakovane doručiť.

  2. OSOBNÝ ODBER V NITRE
  Tovar je možné tiež osobne vyzdvihnúť v Kyslikove na Cabajskej 1243/4A v Nitre. Platba vopred na účet alebo pri prevzatí hotovosťou. Prevzatie je možné po vzájomnej dohode.

  Vo chvíli, kedy bude tovar pripravený v našej prevádzke, Vám zašleme správu na e-mail, že je zásielka pripravená na vyzdvihnutie. Na vyzdvihnutie zásielky máte 3 pracovné dni. V prípade nutnosti Vám Vašu objednávku necháme pripravenú na vyzdvihnutie dlhšie. Stačí nás informovať na e-mailovej adrese info@kyslikovo.sk. Aj v prípade osobných odberov je nutné vytvoriť objednávku vopred. Tovar si nevyzdvihujte bez predchádzajúceho upozornenia. O možnom termíne vyzdvihnutia Vás vždy budeme informovať e-mailom.

 • 3. ROZVOZ NITRA:
 • a, pri nákupe do 49,90 je cena rozvozu 2,9€

  b, pri nákupe nad 49,90 je rozvoz zdarma

  0

  Qty:1

  QTY: 4

  10% off

  Qty:1

  20% off on buy 2 shoes

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

  Sail and harvest moon
  ₹ 26,000 ₹ 27,500

  You added 1

  Sail and harvest moon

  ₹ 14,932 ₹ 16,590

  Cart (0)

  Add $40 to get a 10% off on total price