Časté otázky

Časté otázky

Áno, sú to najkvalitnejšie prístroje určené na domáce použitie. Koncentrátory výraba svetovoznáma firma Philips. Sú to originálne prístroje s certifikátom.

Áno, u nás si môžete prenajať kyslíkový koncentrátor / prístroj a využívať ho priamo v pohodlí Vášho domova s celou rodinou.

Platí sa vratná záloha 300€ (tá bude vrátená po ukončení prenájmu)
Prenájom 4€/deň (prvých 30 dní), od 31. dňa je cena 3€/deň)
Minimálna dĺžka prenájmu je 30 dní
Podpisuje sa zmluva o prenájme
Cena spiatočnej prepravy kuriérskou službou 30€ - celá SR

Áno, pre našich klientov ponúkame aj túto možnosť. Ak máte od nás prenajatý prístroj a chcete si ho odkúpiť, tak zaplatenú sumu z prenájmu Vám odrátame z predajnej ceny. Čiže v konečnom dôsledku bude prenájom zdarma.

Naši klienti si prístroje väčšinou prenajímajú na 3 mesiace, pričom ho využíva celá rodina. Dôležitá je pravidelná inhalácia aby sa dostavili všetky výhody oxygenoterapie.

Áno, v prípade záujmu máme v ponuke osobný odber v Nitre - Cabajská 1243/4A. Ak máme prístroj skladom, osobný odber možný ešte v ten deň.

Osobný odber je potrebné dohodnúť si vopred telefonicky 0911 556 187

Samozrejme, prístroje nie sú určené len pre ľudí trpiacich rôznymi ochoreniami. Vysoko koncentrovaný kyslík pôsobí aj vrámci prevencie, na zlepšenie imunity, rýchlejšiu regeneráciu a podobne.

Áno, dokonca vo svete je to veľmi bežná činnosť pri regenerácii a počas príprav na rôzne dôležité preteky.

Máme dlhoročné skúsenosti v tomto odbore. Držíme vlastný sklad, aby ste vedeli všetko potrebné nakúpiť na jednom mieste (náhradné filtre a zvhlčovacie nádoby, nosové okuliare)

Qty:1

QTY: 4

10% off

Qty:1

20% off on buy 2 shoes

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

Sail and harvest moon
₹ 26,000 ₹ 27,500

You added 1

Sail and harvest moon

₹ 14,932 ₹ 16,590

Cart (0)

Add $40 to get a 10% off on total price

0