Extra dôležitosť dnešných dní

Pandémia Korony alebo Covid 19 nám ukázala aké je dôležité byť v dobrej kondícii. Udržiavať sa a upevňovať svoju imunitu. Hlavne pri problémoch s klesajúcou saturáciou je priam až potrebné mať doma Kyslíkový generátor.

Kyslíkový koncentrátor, generátor je skladné zariadenie, ktoré produkuje vysoko koncentrovaný kyslík. V našom prípade pri Philips EverFlo je to 95% až 96%. 

Využívanie kvalitného prístroja nie je vynútené len chorobou, odporúčame ho používať aj bežne. Môže napomôcť pri migrénach, astme, ťažkostiach s dýchaním, nespavosti, nervozite a podobne. Ponúka veľmi veľa pozitívnych účinkov a pritom je to prírodné, žiadna chémia pre Vaše telo. 

Veľkou výhodou je minimálna úržba, prístroj si sám vyrába zo vzduchu kyslík. Vašou starosťou zostáva zapojiť koncentrátor do elektriny, dopĺňať destilovanú vodu, nájdenie si času na inhaláciu a raz za 1 až 2 roky vymeniť vzduchový filter. Je to naozaj také jednoduché.

Kyslikátor má kolieska, vďaka ktorým sa s ním veľmi ľahko manipuluje a viete si ho presúvať z izby do izby.

Kvalitný výrobca ponúka údržbovo jednoduchý prístroj, ktorý naozaj funguje a pomáha. My tieto prístroje poznáme cez 9 rokov a to je aj dôvod prečo sme sa rozhodli ho ponúknuť aj Vám. Máme ho 100% odskúšaný a plne mu dôverujeme.

 

 

 

Qty:1

QTY: 4

10% off

Qty:1

20% off on buy 2 shoes

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

Sail and harvest moon
₹ 26,000 ₹ 27,500

You added 1

Sail and harvest moon

₹ 14,932 ₹ 16,590

Cart (0)

Add $40 to get a 10% off on total price

0